KVALITNÉ TREZORY A SEJFY NA PREDAJ

Spoločnosť Rottner je rakúsky výrobca špičkových bezpečnostných riešení, ktorá je na trhu už vyše 50 rokov. Rottner má široké portfólio výrobkov ako sú trezory, sejfy, skrine na zbrane a poštové schránky. Výrobky Rottner sú navrhnuté s využitím inovatívnych technológií a moderných materiálov, ktoré poskytujú maximálnu bezpečnosť pre všetky vaše cennosti.

Spoločnosť Rottner je rakúsky výrobca špičkových bezpečnostných riešení, ktorá je na trhu už vyše 50 rokov. Rottner má široké portfólio výrobkov ako sú trezory, sejfy, skrine na zbrane a poštové schránky. Výrobky Rottner sú navrhnuté s využitím inovatívnych technológií a moderných materiálov, ktoré poskytujú maximálnu bezpečnosť pre všetky vaše cennosti.

Spoločnosť Rottner je rakúsky výrobca špičkových bezpečnostných riešení, ktorá je na trhu už vyše 50 rokov. Rottner má široké portfólio výrobkov ako sú trezory, sejfy, skrine na zbrane a poštové schránky.

NAŠI PARTNERI

Čo o nás hovoria naši zákazníci...

hochkomma-oben
komma-unten

NAŠE PRODUKTY

NAŠE HODNOTY

Tovar skladom

Množstvo tovaru skladom

Tovar pravidelne naskladňujeme. Na sklade máme viac ako 400 položiek, ktoré vieme okamžite expedovať.

Dôvera

Kvalita, za ktorú ručíme

Kvalitné materiály, špičkové spracovanie a profesionálny zákaznícky servis. Spojenie, ktorému môžete veriť.

Zákaznícky servis

Profesionálny a ústretový prístup

Férová komunikácia, odborný prístup a rýchle riešenie problému. Sme dostupní cez e-mail, telefón alebo cez chat.

Spoľahlivé doručenie

Rýchle a bez problémov

Tovar skladom doručíme štandardne už do niekoľkých dní. Nemusíte tak neprimerane dlho čakať.

Novinky

Rottner Fire Master 65 EL

Certifikovaný trezor s elektronickým zámkom, bezpečnostnou triedou II. a ohňovzdornosťou (60 min.)

Rottner Atlas 65 EL

Certifikovaný trezor s elektronickým zámkom, bezpečnostnou triedou I. a ohňovzdornosťou (30 min.)

Nový showroom

Navštívte nás v našom novom showroome Rottner Security na ulici Hrachová 16A v Bratislave.

ROTTNER SECURITY - VÁŠ ODBORNÍK NA BEZPEČNOSŤ

KVALITNÝ SORTIMENT A ODBORNÉ PORADENSTVO


Rakúska rodinná spoločnosť Rottner je na trhu už od roku 1971 a v roku 2021 oslávila významné jubileum - 50 rokov na trhu predaja trezorov, sejfov, poštových schránok a ďalších produktov určených na bezpečné uskladnenie cenností a vecí.

Roky skúseností v oblasti trezorov a sejfov nám umožňujú ponúknuť len to najlepšie pre ochranu vašich cenností, či už v súkromnom sektore alebo pre menšie či väčšie spoločnosti.

Naši zamestnanci vám radi poradia s výberom, a prípadne aj s ukotvením zakúpených produktov.

Viac o našich produktoch

Trezor Monaco

PREČO OBJEDNAŤ TREZOR ALEBO SEJF
OD SPOLOČNOSTI ROTTNER SECURITY?

Rottner Security ponúka výhodné ceny dopravy podľa zvoleného produktu až k Vám domov. Váš nový trezor alebo sejf môžete mať doma za pár dní.

Nakupujte trezory, sejfy, poštové schránky a ďalšie produkty za veľkoobchodné ceny. Kontaktujte nás pre viac informácii a získajte množstvo výhod s Rottner Security.

Zaplatiť v našom e-shope môžete niekoľkými spôsobmi. Kreditnou kartou, prevodom na náš účet alebo priamo v hotovosti pri preberaní tovaru.

S predajom ponúkaného sortimentu máme dlhoročné skúsenosti. Radi Vám profesionálne poradíme a pomôžeme pri výbere nového produktu z našej ponuky.

Odporúčame Vám ukotviť každý trezor, sejf alebo skriňu na zbrane, ktoré sú ľahšie ako 1 000 kg. V prípade potreby Vám radi zabezpečíme profesionálnu montáž a ukotvenie.

Rottner Security ponúka široký výber kvalitných produktov od certifikovaných trezorov, kvalitných sejfov, bezpečných skríň na zbrane až po rôzne poštové schránky a pokladničky.

 

Nenašli ste v našej širokej ponuke produkt, ktorý hľadáte? Kontaktujte nás a spoločne nájdeme vhodné riešenie presne pre vás.

 

Na množstvo produktov v našej ponuke dávame zľavu. V prípade nákupu za určitú sumu dostane od nás darček za symbolickú cenu.

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí. Všetky získané údaje sú dôverné a ich spracovanie podlieha zákonu o GDPR.

Ochráňte to najcennejšie

S PRODUKTAMI ROTTNER

NOVÝ ROTTNER KATALÓG 2023
TREZORY, SEJFY A ĎALŠIE PRODUKTY


Sme veľmi radi, že aj v roku 2023 vám môžeme predstaviť nový katalóg Rottner 2023. Katalóg je plný nových a aktuálnych modelov trezorov, sejfov, skríň na zbrane a ďalších produktov z bohatého portfólia spoločnosti Rottner.

V aktuálnom katalógu nájdete všetky potrebné informácie o našich produktoch. Či už hľadáte trezor, sejf, skriňu na zbrane, pokladničku alebo poštovú schránku, v novom katalógu si zaručenie vyberiete. Prehľadne zoradené a usporiadané produkty majú uvedené všetky dôležité informácie, ktoré vám budú nápomocné pri ich výbere. Zároveň si môžete produkt prezrieť vďaka priloženým fotografiám.

Prelistujte si katalóg a vyberte si produkt podľa vašich predstáv. V prípade, že potrebujete s výberom pomôcť alebo si potrebujete overiť určité vlastnosti našich produktov, radi vám pomôžeme.

DOSTUPNÁ DOPRAVA

Spoľahlivá doprava po Slovensku

Využite našu dostupnú dopravu alebo montáž a inštaláciu našich produktov priamo na vami vybranom mieste.

100% OCHRANA

Vaše údaje sú v bezpečí!

Všetky údaje spracovávame v súlade s GDPR pravidlami. S Rottner nakupujete vždy bezpečne a spoľahlivo.

LIVE CHAT

Potrebujete pomôcť?

Využite náš live chat a napíšte nám pohodlne a jednoducho z pohodlia domova. Radi vám pomôžeme.