Vodotesné poštové schránky

Predstavujeme novinku medzi poštovými schránkami. Vodotesné poštové schránky sa výborne hodia všade tam, kde je zvýšené riziko kontaktu poštovej schránky s dažďovou vodou. Ochráňte svoju poštu pred neželaným vtekaním dažďovej vody a iných nečistôt.

Vodotesné poštové schránky disponujú kvalitným tesnením a tak sa k uloženej pošte nedostane dažďová voda. Naviac je možné poštovú schránku z modelovej rady Splashy objednať v niekoľkých farebných kombináciách. Môžete si tak vybrať poštovú schránku s farbou podľa vašich požiadaviek. Vodotesné poštové schránky majú menovku a skompletizujete ju behom niekoľkých sekúnd.

Každá poštová schránka má pripravené otvory na upevnenie a materiál na upevnenie je súčasťou balenia. Pošta sa prijíma cez horný otvor a doručená pošta je chránená tesnením. Pre výber pošty slúžia predné dvierka, ktoré sa otvárajú nabok. V prípade potreby, je možné k vodotesným schránkam dokúpiť aj praktický box na noviny a dennú tlač.

Vodotesné poštové schránky sa dodávajú v demontovanom stave. Ich montáž ale nezaberie viac ako pár sekúnd a 4 priložené skrutky. Okamžite po montáži je možné poštovú schránku používať. V prípade, že potrebujete poradiť, sme tu pre vás.

Vodotesná poštová schránka Splashy
Zvolenému výberu neodpovedá žiadny produkt.

Vodeodolná poštová schránka slúži na ochranu pošty pred dažďovou vodou a inými nečistotami. Vďaka kvalitnému tesneniu a špeciálnemu dizajnu sa k uloženej pošte nedostane vlhkosť, čo zabezpečuje, že doručená pošta zostane v suchu a bezpečí. 

Montáž týchto vodotesných schránok je jednoduchá a nezaberie viac ako pár minút.

Každá poštová schránka má pripravené otvory na upevnenie. Materiál na upevnenie je súčasťou balenia.