MARK KÜHLER X ROTTNER TRESOR

Mark Kühler - Rottner Security expert

Populárny nemecký kraľ videí s tematikou Urob si sám sa spojil so spoločnosťou Rottner Security. Mark je známy predovšetkým ako úspešný moderátor mnohých relácii pre domácich majstrov a kutilov. Teraz sa Mark rozhodol spojiť sily s Rottner Security vo všetkom, čo sa týka trezorov a sejfov. Akékoľvek testovanie, zváranie, skrutkovanie - Mark Kühler je vo všetkom zapojený naplno, a rád odovzdá svoje cenné skúsenosti.

Mark Kühler Approved

Mark Kühler Approved

Čo znamená táto nálepka na produktoch?

Produkty Rottner Security (trezory, sejfy, skrinky na kľúče, skrine na zbrane a ďalšie...), ktoré môžete nájsť pod nálepkou MARK KÜHLER APPROVED, boli riadne preverené profesionálnym domácim majstrom Markom. Keď sa Mark do toho pustí, neostane kameň na kameni - alebo lepšie povedané, žiadna skrutka neostane neutiahnutá. Mark testuje naše produkty všetkými dostupnými metódami pre riadne otestovanie našich produktov a iba tie, ktoré tieto náročné testy vydržia, získajú Markovu nálepku.

Čo je pre Marka pri testovaní najdôležitejšie?

Kvalitné materiály, prvotriedne prevedenie, funkcionalita - toto sú niektoré z kritérii Marka Kühlera, ktoré zvažuje počas testovania trezorov a sejfov.

Trezory, sejfy, skrinky na kľúče Rottner a ďalšie produkty, ktoré boli ocenené nálepkou MARK KÜHLER APPROVED boli podrobne testované a preverené práve metódami tohto profesionálneho domáceho majstra.

Rottner trezory & Mark Kühler - kombinácia, ktorej môžete dôverovať!

Mark Kühler

Rottner Security VS Mark Kühler

Porazil Panzerknacker Mark svojho súpera?

„Porazím ťa ľavou zadnou" - Mark Kühler sa podujal na jedinečný súboj.
Postavil sa proti nášmu trezoru Imperial, a všetko, čo sa medzi nimi odohralo si môžete pozrieť v našom YouTube videu!

MARK KÜHLER

Váha: 82 kg

Vek: 56 rokov

Povolanie: Profi domáci majster

ROTTNER "IMPERIAL"

Váha: 398 kg

Bezpečnostná trieda: III.

Ohňovzdornosť: 30 minút pre papier

Behind the Scenes

Jedinečné zábery z natáčania zo septembra 2020