Sejfy

Sejf HomeStar 1 EL

Vyberte si zo štedrej ponuky kvalitných sejfov od spoločnosti Rottner. V ponuke nájdete jednoplášťové ale aj dvojplášťové sejfy.

Sejf a sejfy do domácnosti

I napriek tomu, že sejfy sú vyrobené z kvalitných materiálov, nedisponujú certifikátom bezpečnostnej triedy, na rozdiel od trezorov. Do sejfov môžete uložiť cennosti nižšej hodnoty, kľúče od auta, pasy a cestovné doklady, prípadne malú hotovosť.

Ponúkame rôzne modely sejfov

Ponuka sejfov značky Rottner zahŕňa modely pre rozličné využitie. Pre bežné domáce alebo kancelárske využitie ponúkame nábytkové a office sejfy. Špeciálnu skupinu tvoria hotelové sejfy. Pre prípad, že chcete sejf zabudovať do steny, aby sa nenarušil celkový dizajn, odporúčame siahnuť po stenových sejfoch. Pre častú prácu s menšou hotovosťou a jej následné bezpečné uloženie ponúkame vhozové sejfy.

Špeciálnu kategóriu predstavujú sejfy, ktoré ochránia uložené veci pred ohňom a vysokými teplotami. Objednať si môžete nielen ohňovzdorné sejfy ale aj ich prenosnejšiu variantu v podobe ohňovzdorných boxov. Pre potrebu ochrániť pred ohňom samotné dokumenty ponúkame ohňovzdorné obálky, respektíve tašky. V prípade potreby vám radi poradíme, ktorý sejf si vybrať, aby splnil vaše očakávania.

Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-40 z 87

Page
na stránku
 1. Rottner HomeStar 1 nábytkový sejf antracit
  Rating:
  100%
  44,69 €
 2. Rottner Saturn Le 17 nábytkový sejf antracit
  Rating:
  100%
  76,00 €
 3. Rottner Saturn LE 25 nábytkový sejf antracit
  Rating:
  0%
  97,00 €
 4. Rottner Saturn LE 30 nábytkový sejf antracit
  Rating:
  0%
  151,00 €
 5. Rottner BookCase úschovná kazeta červená
  Rating:
  100%
  19,90 €
 6. Rottner BookCase úschovná kazeta modrá
  Rating:
  100%
  17,10 €
 7. Rottner Wallmatic 2 stenový elektronický sejf antracit
  Rating:
  0%
  133,00 €
 8. Rottner HomeStar 2 nábytkový sejf antracit
  Rating:
  0%
  66,36 €
 9. Nábytkový sejf Holytec 1 antracit SU
  Rating:
  0%
  102,00 €
 10. Rottner WN26 stenový sejf béžový
  Rating:
  100%
  151,20 €
 11. Rottner Neptun Lap nábytkový elektronický sejf čierny SU
  Rating:
  0%
  204,96 €
 12. Rottner HomeStar 3 nábytkový sejf antracit
  Rating:
  0%
  90,72 €
 13. Rottner HomeStar B300 nábytkový sejf sivý
  Rating:
  0%
  307,44 €
 14. Rottner HomeStar B500 nábytkový sejf sivý
  Rating:
  0%
  391,44 €
 15. Rottner Trendy 1 nábytkový elektronický sejf antracit
  Rating:
  0%
  141,00 €
 16. Rottner Trendy 2 nábytkový elektronický sejf antracit
  Rating:
  0%
  201,60 €
 17. Rottner Trendy 3 nábytkový elektronický sejf antracit
  Rating:
  0%
  218,40 €
 18. Rottner Trendy 4 nábytkový elektronický sejf antracit
  Rating:
  0%
  322,00 €
 19. Rottner Dolomit 1 stenový sejf čierny
  Rating:
  100%
  91,00 €
 20. Rottner Dolomit 4 stenový sejf čierny
  Rating:
  0%
  120,00 €
 21. Rottner Saturn LE 65 nábytkový sejf antracit
  Rating:
  0%
  256,00 €
 22. Rottner Speedy 1 nábytkový elektronický sejf antracit
  Rating:
  0%
  126,21 €
 23. Rottner Speedy 2 nábytkový elektronický sejf antracit
  Rating:
  0%
  196,00 €
 24. Rottner Travel Safe cestovný minisejf čierny
  Rating:
  0%
  29,90 €
 25. Novinka
 26. Novinka
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-40 z 87

Page
na stránku

Vyberte si spoľahlivý sejf alebo sejfy značky Rottner

Široká ponuka sejfov Rottner splní aj tie najnáročnejšie požiadavky. Vyberte si trezory v rozličnom prevedení, v rôznych rozmeroch a s rôznym vybavením to vnútri. Nech už sú vaše požiadavky akékoľvek, sejfy Rottner ich vždy splnia.

Atraktívna varianta v podobe nábytkového sejfu šetrí miesto a zároveň nie je na očiach. Nábytkové, hotelové alebo office sejfy sa štandardne ukotvujú o kus nábytku, do vnútra skrine alebo komody. Na prvý pohľad tak nie je nič vidieť. Zároveň je sejf výborne chránený pred odcudzením. V prípade, že by ho chcel zlodej odniesť, musel by odniesť aj nábytok, o ktorý je sejf ukotvený.

Nástenné sejfy Rottner sa zabudujú priamo do steny. Stena ich zároveň chráni pred možný odcudzením. Sejf je vhodný pre uloženie cenností. V ponuke nájdete rozličné stenové sejfy s rôznym stupňom bezpečnostnej triedy. Stenové sejfy dodávame aj v ohňovzdornom vyhotovení. Jeho odcudzenie je takmer nemožné, nakoľko je napevno ukotvený v stene.

Papierové dokumenty sú mimoriadne háklivé na vlhkosť a vysoké teploty. Ochráňte ich ohňovzdorným sejfom. Vyrábame ich v rozličných rozmeroch a prevedeniach. V závislosti od zvoleného modelu sa doba, počas ktorej sejf odoláva vysokým teplotám pohybuje v rozmedzí od 30 do 120 minút. Vaše dokumenty tak budú výborne chránené nielen proti odcudzeniu ale aj proti vysokým teplotám a ohňu.

Prenášajte svoje dokumenty kam potrebujete v praktických ohňovzdorných boxoch. Boxy majú štedrý vnútorný priestor a prakticky rozložené priečinky. Okrem papierových dokumentov tak v ohňovzodrnom boxe odnesiete aj ďalšie veci alebo drobné cennosti. Prezrite si rozličné modely ohňovzdorných boxov značky Rottner.

V prípade, že potrebujete uložiť väčší obnos hotovosti, šperky alebo drahšie cennosti, môžete siahnuť po ertifikovaných trezoroch. Na rozdiel od sejfov majú certifikát bezpečnostnej triedy a je možné ich obsah poistiť. Trezory ponúkame v rozličných rozmeroch a prevedeniach.

Uložte krátke a dlhé zbrane a muníciu bezpečne v kvalitných trezoroch alebo skriniach na zbrane od spoločnosti Rottner. Certifikované trezory a skrine na zbrane spoľahlivo ochránia uložené zbrane pred neželanou manipuláciou alebo odcudzením. Vnútri okrem priestoru na uloženie nájdete aj praktické priehradky alebo samostatne uzamykateľné schránky.

V prípade, že budujete bezpečnú miestnosť, určite siahnite po našich trezorových dverách. Robutná konštrukcia, ťažká váha a kvalitné materiály. Trezorové dvere majú široké využitie naprieč mnohými odvetviami. Radi vám pomôžeme s ich osadením alebo s výberom.

Poriadok v kľúčoch rýchlo a jednoducho pomocou skriniek a trezorov na kľúče od spoločnosti Rottner. Vyberte si z bohatej ponuky rôznych modelov skriniek a trezorov. Vo vnútri sa nachádzajú praktické háčiky na zavesenie kľúčov. V ponuke nájdete aj veľké skrinky alebo trezory pre väčšie množstvo kľúčov.

Poštové schránky zabezpečia, že doručená pošta a dokumenty budú chránené pred neželaným odcudzením a zároveň pred vplyvom počasia. V ponuke nájdete rozličné modely poštových schránok, od vodotesných, cez plastové poštové schránky až po poštové schránky so samostatným priestorom na noviny a dennú tlač.

Každého, kto pracuje na dennej báze s hotovosťou určite poteší široký výber z nášho eurosortimentu. V ponuke spoločnosti Rottner nájdete klasické pokladničky, europokladničky, euromincovníky, nástenné popolníky ale aj zámky na spúšť alebo osvetlenie pre trezor alebo sejf. V prípade potreby vám radi pomôžeme s výberom.