Ohňovzdorné sejfy

Objavte ponuku kvalitných ohňovzdorných sejfov pre domácnosti alebo kancelárie. Sejfy s ohňovzdornou úpravou ochránia v prípade požiaru, a tiež pred sálavým teplom.

I napriek tomu, že sejfy nedisponujú certifikátom bezpečnostnej triedy, stále môžu poskytnúť prvotriednu ochranu pred ohňom. V závislosti na vybranom modely ohňovzdorného sejfu sa doba ochrany uložených dokumentov pohybuje od 30 až do 120 minút. Aj minimálny čas ohňovzdornej ochrany by mal plne postačovať, aby ochránil uložené dokumenty a veci do príchodu hasičov.

Samozrejmosťou je, že každý ohňovzodrný sejf je vyrobený z kvalitného ohňovzdorného materiálu, aby boli uložené veci pred ohňom v bezpečí. Niektoré modely disponujú aj samostatnou schránkou vo vnútri pre prehľadnejšie uloženie vecí. Rovnako, ako aj ďalšie sejfy aj ohňovzdorné sejfy disponujú rozličným typom zámku.

V množstve modelov sejfov je možné pred ohňom ochrániť aj dátové nosiče, akými sú CD, DVD, USB kľúče, pamäťové karty a ďalšie nosiče. Ochráňte svoje cennosti pred ohňom pomocou sejfov od spoločnosti Rottner.

Ohňovzdorný sejf Sydney 40 EL
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

9 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

9 položiek

na stránku