Stenové sejfy

V prípade, že v našej ponuke sejfov, ktorý dokonale zapadne a nenaruší doterajší dizajn domácnosti, firmy alebo iných priestorov, odporúčame zvoliť stenový sejf.

V ponuke nájdete ako stenové sejfy s kľúčovým zámkom, tak aj stenové sejfy s elektronickým zámkom. Každý stenový sejf je vyrobený z kvalitnej ocele. Stenové sejfy majú jednoplášťový korpus, ktorý bude chránený betónovou obmurovkou. Predné dvietka majú dizajn, ktorý nenarúša celkový vzhľad miesta, kde je sejf zabudovaný a zároveň ponúkajú dostatočný priestor pre výber uložených cenností alebo menšej hotovosti.

Stenové sejfy predstavujú ideálnu alternatívu k nábytkovým sejfom. Ich veľkou výhodou je možnosť zamurovania do steny, napríklad ešte počas stavby. Zároveň nijak nevyčnievajú a nepriťahujú neželanú pozornosť. Pri zamurovaní stenového sejfu je potrebné dbať na správnu hrúbku betónovej obmurovky, ktorá musí byť v hrúbke minimálne 10 cm.

Vo vnútri sejfu sa nachádza rozličné vybavenie, ktoré uľahčuje a sprehľadňuje uloženie potrebných vecí. Výhodou stenových sejfov je, že počas inštalácie nepotrebujete žiadny dodatočný materiál ani kotviace prvky. Sejf sa jednoducho zamuruje. Pre správny výber stenového sejfu nás neváhajte kontaktovať, radi vám pomôžeme.

Stenový sejf Wallmatic EL
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

6 položiek

na stránku
 1. Rottner Dolomit 1 stenový sejf čierny
  Rating:
  100%
  91,00 €
 2. Rottner Wallmatic 2 stenový elektronický sejf antracit
  Rating:
  0%
  133,00 €
 3. Rottner Dolomit 4 stenový sejf čierny
  Rating:
  0%
  120,00 €
 4. Rottner WNO 45 stenový sejf biely
  Rating:
  0%
  322,00 €
 5. Rottner WN26 stenový sejf béžový
  Rating:
  100%
  151,20 €
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

6 položiek

na stránku