GunBoxy

GunBoxy sú praktické, bezpečné a jednoduché na prenos. Spomenuté vlastnosti z nich robia ideálne miesto, kam uložiť zbraň a muníciu. Uložte si svoju krátku zbraň bez obáv o jej odcudzenie.

Oceľový box disponuje jednoduchou pozinkovanou rukoväťou. Rukoväť nenarúša celkový dizajn GunBoxu, nakoľko po jeho položení na stále miesto je možné rukoväť sklopiť. V závislosti od modelu disponujú jednotlivé GunBoxy rozličnými zámkami. Niektoré modely je možné uzamknúť pomocou dodatočnej visiacej zámky.

Vo vnútri každého gunboxu sa nachádza mäkké polstrované vnútro, aby bola uložená zbraň chránená pred nárazmi a poškodením. V prípade niektorých modelov sa vo vnútri nachádza menšia, samostatne uzamykateľná kazeta, kde môžete uložiť muníciu.

GunBoxy sa výborne hodia ako doplnok do niektorej zo skríň alebo trezorov na zbrane. Vhodne rozdelia vnútorný priestor a zároveň môžu slúžiť ako samostatné miesto na odloženie krátkej zbrane alebo munície. V prípade potreby ich môžete okamžite preniesť na iné miesto, zobrať so sebou na strelnicu alebo podobne.

Upozorňujeme, že zbrane vždy uložte nenabité a zaistené.

GunBox
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

3 položiek

na stránku
 1. Rottner Gun Case Mobile plastový kufrík na krátku zbraň a muníciu
  Rating:
  100%
  • Vonkajší rozmer (mm) - V Š H  148 x 395 x 299
  • Váha 3.5
  138,60 €
  Vrátane DPH a dopravné náklady nie sú zahrnuté v cene
  Skladom s dodacou lehotou 2 až 7 pracovných dní
 2. Rottner Gunmaster XL kazeta pre krátke zbrane a cennosti čierna
  Rating:
  100%
  • Počet krátkych zbraní 2
  • Vonkajší rozmer (mm) - V Š H  100 x 370 x 275
  • Typ zámku Zámok na odtlačok prsta
  • Váha 6
  306,54 €
  Vrátane DPH a dopravné náklady nie sú zahrnuté v cene
  Skladom s dodacou lehotou 2 až 7 pracovných dní
 3. Rottner GunBox box na uloženie zbrane a streliva zelený
  Rating:
  100%
  • Vonkajší rozmer (mm) - V Š H  90 x 300 x 240
  • Typ zámku Cylindrický zámok
  • Váha 2.1
  41,44 €
  Vrátane DPH a dopravné náklady nie sú zahrnuté v cene
  Skladom s dodacou lehotou 2 až 7 pracovných dní
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

3 položiek

na stránku

GunBoxy ponúkajú niekoľko výhod pre užívateľov. Sú praktické, bezpečné a jednoduché na prenos, čo z nich robí ideálne miesto na uloženie krátkej zbrane a munície. S ich pomocou si môžete bez obáv uložiť svoju zbraň, keďže sú navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a ochranu pred odcudzením.

Vo vnútri každého GunBoxu sa nachádza mäkké polstrované vnútro, ktoré chráni uloženú zbraň pred nárazmi a poškodením. Niektoré modely majú vo vnútri menšiu, samostatne uzamykateľnú kasetu, kde je možné uložiť muníciu.

Naše GunBoxy sú k dispozícii v dvoch druhoch materiálov - oceľa plast. Oceľové GunBoxy sú vyrobené z kvalitnej ocele, ktorá poskytuje vysokú odolnosť a ochranu. Tieto modely sú obľúbené pre svoju robustnosť a schopnosť odolávať vonkajším vplyvom.

Plastové GunBoxy sú vyrobené z odolného plastového materiálu, ktorý je ľahký a pritom dostatočne pevný. Tieto modely sú ideálne pre tých, ktorí preferujú ľahšie a prenosné riešenia, ale stále si želajú základnú ochranu a bezpečnosť pre svoje krátke zbrane.

Oba druhy materiálov majú svoje výhody a zákazníci si môžu vybrať podľa svojich preferencií a potrieb.

Vždy ukladajte zbrane nenabité a zaistené v GunBoxoch. Je dôležité dodržiavať bezpečnostné protokoly a zabezpečiť, aby vaše zbrane v GunBoxoch neboli dostupné pre neoprávnené osoby.