Skrinky na kľúče

Urobte si poriadok v kľúčoch, či už doma alebo v kancelárii. Vymeňte neprehľadné a zamotané zväzky kľúčov za novú skrinku na kľúče alebo trezor na kľúče. Bezpečné uloženie všetkých vašich kľúčov na jednom mieste a zároveň ich prehľadné uschovanie. Skrinky a trezory na kľúče Rottner spríjemnia dennú prácu s kľúčmi.

V našej ponuke nájdete jednoduché skrinky na kľúče s cylindrickým zámkom alebo skrinky a trezory s trezorovým alebo elektronickým zámkom. Výborne poslúžia nielen v domácnosti alebo byte, ale tiež aj v kanceláriách, správcovských budovách a všade tam, kde sa s kľúčmi pracuje každý deň. Využiť môžete aj naše najmenšie skrinky na jeden kľúč, ktoré sú obzvlášť vhodné pre krátkodobé prenájmy alebo pobyty.

Vo vnútri nájdete pozinkované háčiky na zavesenie kľúčov, ktoré sú farebne a číselne odlíšené. Háčiky sú pripevnené na fixne umiestnených alebo posuvných lištách v závislosti od modelu skrinky alebo trezora na kľúče. Jednotlivé kľúče tak budú prehľadne uložené a v prípade potreby nájdete okamžite ten správny. Zároveň disponujú niektoré modely aj praktickými plastovými visačkami, ktoré nájdete v balení.

Okrem skriniek a trezorov na kľúče máme v ponuke aj skrinky na núdzový kľúč alebo celé systémy na úschovu kľúčov. Zorganizujte si svoje kľúče rýchlo a prehľadne a ochránte ich pred neželaným odcudzením.

Skrinka na kľúče Key Point 10
Zvolenému výberu neodpovedá žiadny produkt.

Každý vie, že kľúč, ktorý potrebujete, nie je vždy na dosah. Kľúče majú svoj vlastný život. Miznú do zabudnutia a znovu sa objavujú na nečakaných miestach.

Hľadanie kľúčov je otravné a zároveň znepokojujúce. Do domu sa nedostanete bez kľúča od vchodových dverí, kľúč od uzamykacieho systému kancelárskeho komplexu dokonca vedie niektorých ľudí k tomu, aby si uzatvorili poistenie kľúčov.

Niektorí ľudia by pri odchode z domu radi nechali kľúč na bezpečnom mieste. Buď preto, že k vám príde na návštevu priateľ, ktorý nemá kľúč, alebo z bezpečnostných dôvodov. Koniec koncov, cestou by ste mohli stratiť kľúč.

V domácnosti sú kľúče v lepšom prípade zavesené na nástenke, v horšom prípade sa váľajú všade.

Veľké zariadenia majú niekedy tisíce kľúčov. Kde by mali byť všetky uložené?

Riešenia nájdete v spoločnosti Rottner! 
Atraktívna je rozmanitosť možných riešení! Pre každú potrebu sa tu niečo nájde. Môžete si vybrať z viac ako 100 produktov, ktoré sú prispôsobené individuálnym problémom.

Od malej praktickej schránky na kľúče s 30 háčikmi, ktorá postačuje na domáce použitie alebo do malej kancelárie, až po viacstenný trezor na kľúče vyrobený z vysokokvalitnej ocele s protipožiarnou ochranou, ktorý je ideálny pre inštitúcie, ktoré musia uchovávať tisíce kľúčov.

V Rottner nájdete mnoho atraktívnych a výnimočných riešení!

Je tu napríklad kľúčenka Keykeeper od spoločnosti Rottner, ktorá sa dá otvoriť kombináciou čísel a je dokonca odolná voči poveternostným vplyvom. Nezáleží na tom, či prší alebo je búrka, kľúč je v bezpečí a prístup do domu je pre danú osobu povolený!

Jeho kľúčový systém na odkladanie kľúčov, ktorý je mimoriadne praktický napríklad pre hotely, garáže, správcovské spoločnosti alebo autosalóny mimo otváracích hodín.

Či už hľadáte skrinku na desať alebo niekoľko tisíc kľúčov, s číselnou kombináciou alebo kódom, s elektronickým alebo magnetickým zámkom, na montáž na stenu alebo ako núdzová schránka na kľúče. V spoločnosti Rottner je výber veľký! A rovnako aj pravdepodobnosť, že nájdete tú správnu vec, ktorá vaše kľúče uchová v bezpečí!

Skrinky na núdzový kľúč

Už v názve "Skrinky na núdzový kľúč" sa skrýva informácia, že v prípade núdze, napr. pri požiari, je tu potrebná pomoc.
Pohotovostné služby, ako napríklad záchranná služba alebo hasiči, majú rýchly prístup k núdzovej schránke na kľúče a v prípade potreby s ňou môžu otvoriť dom. V prípade nehody je možné rýchlo poskytnúť pomoc, uhasiť požiar atď. Pomoc zvonka môže zachrániť životy.
Núdzová schránka na kľúče nie je nezmyselný nákup, ale môže zachrániť život! A jeho kúpa je relatívne lacná.

Skrinky na kľúče

Skrinka na kľúče vo vašom vlastnom dome má zmysel. Uložte si kľúče na jednom mieste, prehľadne usporiadané a rýchlo po ruke. Produkt je vhodný len pre niekoľko kľúčov. Ľahko sa tiež montuje. Vyberte si z rôznych veľkostí a tvarov. Ak hľadáte nekomplikovaný spôsob uloženia malého počtu kľúčov, potom je schránka na kľúče dobrou alternatívou k trezoru na kľúče.

Sejfy na kľúče

Sejfy na kľúče sa líšia tvarom, veľkosťou, úrovňou zabezpečenia, variantmi zámkov atď. Pre komerčný sektor existuje veľký výber, ktorý umožňuje nájsť správny bezpečný priesor aj pre značný počet kľúčov.
Ak ešte neviete, ktorý produkt je pre vás ten pravý pre vás, opýtajte sa nás!