Trezorové dvere

Zabezpečte účinne celú miestnosť kvalitnými trezorovými dvermi od spoločnosti Rottner. Ťažká konštrukcia dverí spĺňa potrebné smernice a je doplnená bezpečným zámkom. Trezorové dvere sa uzamykajú do štyroch strán pomocou čapov. V prípade potreby je možné trezorové dvere doplniť osobitou výbavou.

Vo vnútri trezorovej miestnosti môžete uschovať aj niektorý z našich trezorov alebo sejfov. Trezorové dvere sú štandardne trojplášťové a na výber je z niekoľkých typov zámku, štandardne sú ale vyrábané s trezorovým zámkom na kľúč. Pre usadenie trezorových dverí je potrebné mať pripravený otvor v stene, do ktorého sa zapustí zárubňa, v ktorej budú dvere osadené.

S našimi trezorovými dvermi môžete vybudovať vo svojom dome alebo spoločnosti samostatnú trezorovú miestnosť alebo tzv. panic room. Trezorové miestnosti sú predovšetkým vhodné pre strelnice, sklady zbraní, trhavín alebo výbušnín. Veľmi často sa s nimi môžete stretnúť aj vo vojenských alebo vládnych budovách alebo v inštitúciách, ktoré pracujú a uchovávajú väčšie množstvo peňazí.

Trezorové dvere sú dostatočne ťažké a zároveň disponujú certifikátom bezpečnostnej triedy. Ochrana pred neželaním vniknutím do takto chránenej miestnosti je tak dostatočná. V prípade, že potrebujete poradiť s výberom alebo osadením, obráťte sa na nás.

Trezorové dvere TTV Premium
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

2 položiek

na stránku
 1. Rottner TTV 20 Premium 90 trezorové dvere sivé
  Rating:
  0%
  5 568,77 €
 2. Rottner TTV 18 Premium 90 trezorové dvere sivé
  Rating:
  0%
  5 104,83 €
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

2 položiek

na stránku