Trezory

Vyberte si z bohatej ponuky kvalitných a bezpečných trezorov Ponúkame rozličné modelové rady a prevedenia. Spoľahlivo ochráňte všetky cennosti, cestovné doklady, šperky a ďalšie dôležité veci.

Všestranný sortiment trezorov spoločnosti Rottner zahŕňa nabytkové trezory, stenové trezory, ohňovzdorné trezory alebo vhozové trezory. Okrem spomínaných trezorov nájdete v našej ponuke aj množstvo ďalších produktov. Všetky produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov a pod dohľadom našich odborníkov. V ponuke môžete nájsť množstvo modelov trezorov s rozličným typom trezorového zámku a v rôznej bezpečnostnej triede. Vybrať si tak môžete model, ktorý bude spĺňať vaše požiadavky. Sortiment trezorov nájde svoje využitie ako v domácnostiach, tak aj v menších alebo väčších firmách. Pri množstve modelov je možné zakúpiť aj doplnkovú výbavu. Trezor si tak môžete plne prispôsobiť.

V prípade potreby vám radi pomôžeme s výberom nového trezora. Či už ide o rozmery alebo plánované využitie, náš odborne zaškolený tím vám odpovie na všetky Vaše otázky.

Presvedčte sa, že trezory od spoločnosti Rottner sú bezpečnou možnosťou, ako uschovať všetky cennosti a dôležité veci.

Nábytkový trezor Monaco 45 EL
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

16 položiek

na stránku
 1. -5%
  Rottner Toscana 26 EL nábytkový elektronický trezor antracit
  Rating:
  0%
  Regular Price 486,01 € Special Price 461,71 €
 2. -5%
  Rottner Monaco 45 EL nábytkový elektronický trezor čierny
  Rating:
  0%
  Regular Price 625,45 € Special Price 594,18 €
 3. -5%
  Rottner Monaco 45 nábytkový trezor čierny
  Rating:
  0%
  Regular Price 495,26 € Special Price 470,50 €
 4. -5%
  Rottner Toscana 40 EL nábytkový elektronický trezor čierny
  Rating:
  0%
  Regular Price 582,67 € Special Price 553,54 €
 5. -5%
  Rottner Toscana 40 nábytkový trezor antracit
  Rating:
  0%
  Regular Price 426,29 € Special Price 404,98 €
 6. -5%
  Rottner Monaco 65 EL nábytkový elektronický trezor čierny
  Rating:
  0%
  Regular Price 865,92 € Special Price 822,62 €
 7. -5%
  Rottner Monaco 65 nábytkový trezor čierny
  Rating:
  0%
  Regular Price 728,48 € Special Price 692,06 €
 8. -5%
  Rottner Toscana 50 EL nábytkový elektronický trezor antracit
  Rating:
  0%
  Regular Price 610,54 € Special Price 580,01 €
 9. -5%
  Rottner Toscana 50 nábytkový trezor antracit
  Rating:
  0%
  Regular Price 454,15 € Special Price 431,44 €
 10. -5%
  Rottner Toscana 65 EL nábytkový elektronický trezor antracit
  Rating:
  0%
  Regular Price 925,45 € Special Price 879,18 €
 11. -5%
  Rottner Toscana 65 nábytkový trezor antracit
  Rating:
  0%
  Regular Price 769,05 € Special Price 730,60 €
 12. -5%
  Rottner Monaco 120 EL nábytkový trezor čierny
  Rating:
  0%
  Regular Price 1 726,62 € Special Price 1 640,29 €
  Vypredané
 13. -5%
  Rottner Monaco 120 nábytkový trezor čierny
  Rating:
  0%
  Regular Price 1 550,96 € Special Price 1 473,41 €
  Vypredané
 14. -5%
  Rottner Design EL EN-1 nábytkový trezor čierny
  Rating:
  0%
  Regular Price 1 380,00 € Special Price 1 311,00 €
  Vypredané
 15. -5%
  Rottner Toscana 85 EL nábytkový elektronický trezor antracit
  Rating:
  0%
  Regular Price 1 060,38 € Special Price 1 007,36 €
 16. -5%
  Rottner Toscana 85 nábytkový trezor antracit
  Rating:
  0%
  Regular Price 904,02 € Special Price 858,82 €
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

16 položiek

na stránku

Široká ponuka trezorov Rottner splní aj tie najnáročnejšie požiadavky. Vyberte si trezory v rozličnom prevedení, v rôznych rozmeroch a v rôznych bezpečnostných triedach. Nech už sú vaše požiadavky akékoľvek, trezory Rottner ich vždy splnia.

Atraktívna varianta v podobe nábytkového trezoru šetrí miesto a zároveň nie je na očiach. Nábytkové trezory sa štandardne ukotvujú o kus nábytku, do vnútra skrine alebo komody. Na prvý pohľad tak nie je nič vidieť. Zároveň je trezor výborne chránený pred odcudzením. V prípade, že by ho chcel zlodej odniesť, musel by odniesť aj nábytok, o ktorý je trezor ukotvený.

Nástenné trezory Rottner sa zabudujú priamo do steny. Stena ich zároveň chráni pred možný odcudzením. Trezor je vhodný pre uloženie cenností. V ponuke nájdete rozličné stenové trezory s rôznym stupňom bezpečnostnej triedy. Stenové trezory dodávame aj v ohňovzdornom vyhotovení. Jeho odcudzenie je takmer nemožné, nakoľko je napevno ukotvený v stene.

Papierové dokumenty sú mimoriadne háklivé na vlhkosť a vysoké teploty. Ochráňte ich ohňovzdorným trezorom. Vyrábame ich v rozličných rozmeroch a prevedeniach. V závislosti od zvoleného modelu sa doba, počas ktorej trezor odoláva vysokým teplotám pohybuje v rozmedzí od 30 do 120 minút. Vaše dokumenty tak budú výborne chránené nielen proti odcudzeniu ale aj proti vysokým teplotám a ohňu.

Optimálne podmienky pre uschovanie cenných dát poskytujú ohňovzdorné trezory na dáta značky Rottner. Digitálne údaje sú citlivé na prach, výkyvy teplôt a zároveň sú v súčasnosti aj v hľadáčiku zlodejov. Ochráňte svoje dáta nielen proti odcudzeniu ale aj proti vysokým teplotám. Ohňovzdorný trezor na dáta je špeciálne prispôsobený pre bezpečné uloženie a ochranu vašich dátových nosičov.

Každá kancelária alebo spoločnosť určite ocení výhody archivačnej skrine alebo kartotéky pre bezpečné uloženie dokumentov alebo dát, prípadne cenností. Široká ponuka spoločnosti Rottner uspokojí aj tie najväčšie požiadavky. Skriňa alebo kartotéka disponuje premysleným uložným priestorom a ochráni uložené dokumenty nielen pred odcudzením ale aj ohňom.

Vhozové trezory sú ideálne všade tam, kde sa pracuje s hotovosťou alebo je nutné neustále ukladať drobné veci alebo cennosti. Vďaka vhozovej zásuvke je možné do trezora vkladať hotovosť alebo menšie predmety bez nutnosti otvárania jeho hlavnej časti. V ponuke Rottner nájdete rozličné vhozové trezory s typom zámku podľa vášho želania.

V prípade, že potrebujete uložiť iba malú hotovosť, môžete siahnuť po praktických sejfoch. Na rozdiel od trezorov nemajú certifikát bezpečnostnej triedy, avšak sú v prijatelnejších cenových kategóriách. Sejfy ponúkame v rozličných rozmeroch a prevedeniach.

Uložte krátke a dlhé zbrane a muníciu bezpečne v kvalitných trezoroch alebo skriniach na zbrane od spoločnosti Rottner. Certifikované trezory a skrine na zbrane spoľahlivo ochránia uložené zbrane pred neželanou manipuláciou alebo odcudzením. Vnútri okrem priestoru na uloženie nájdete aj praktické priehradky alebo samostatne uzamykateľné schránky.

V prípade, že budujete bezpečnú miestnosť, určite siahnite po našich trezorových dverách. Robutná konštrukcia, ťažká váha a kvalitné materiály. Trezorové dvere majú široké využitie naprieč mnohými odvetviami. Radi vám pomôžeme s ich osadením alebo s výberom.

Poriadok v kľúčoch rýchlo a jednoducho pomocou skriniek a trezorov na kľúče od spoločnosti Rottner. Vyberte si z bohatej ponuky rôznych modelov skriniek a trezorov. Vo vnútri sa nachádzajú praktické háčiky na zavesenie kľúčov. V ponuke nájdete aj veľké skrinky alebo trezory pre väčšie množstvo kľúčov.

Poštové schránky zabezpečia, že doručená pošta a dokumenty budú chránené pred neželaným odcudzením a zároveň pred vplyvom počasia. V ponuke nájdete rozličné modely poštových schránok, od vodotesných, cez plastové poštové schránky až po poštové schránky so samostatným priestorom na noviny a dennú tlač.

Každého, kto pracuje na dennej báze s hotovosťou určite poteší široký výber z nášho eurosortimentu. V ponuke spoločnosti Rottner nájdete klasické pokladničky, europokladničky, euromincovníky, nástenné popolníky ale aj zámky na spúšť alebo osvetlenie pre trezor alebo sejf. V prípade potreby vám radi pomôžeme s výberom.