Stenové sejfy

V prípade, že v našej ponuke sejfov, ktorý dokonale zapadne a nenaruší doterajší dizajn domácnosti, firmy alebo iných priestorov, odporúčame zvoliť stenový sejf.

V ponuke nájdete ako stenové sejfy s kľúčovým zámkom, tak aj stenové sejfy s elektronickým zámkom. Každý stenový sejf je vyrobený z kvalitnej ocele. Stenové sejfy majú jednoplášťový korpus, ktorý bude chránený betónovou obmurovkou. Predné dvietka majú dizajn, ktorý nenarúša celkový vzhľad miesta, kde je sejf zabudovaný a zároveň ponúkajú dostatočný priestor pre výber uložených cenností alebo menšej hotovosti.

Stenové sejfy predstavujú ideálnu alternatívu k nábytkovým sejfom. Ich veľkou výhodou je možnosť zamurovania do steny, napríklad ešte počas stavby. Zároveň nijak nevyčnievajú a nepriťahujú neželanú pozornosť. Pri zamurovaní stenového sejfu je potrebné dbať na správnu hrúbku betónovej obmurovky, ktorá musí byť v hrúbke minimálne 10 cm.

Vo vnútri sejfu sa nachádza rozličné vybavenie, ktoré uľahčuje a sprehľadňuje uloženie potrebných vecí. Výhodou stenových sejfov je, že počas inštalácie nepotrebujete žiadny dodatočný materiál ani kotviace prvky. Sejf sa jednoducho zamuruje. Pre správny výber stenového sejfu nás neváhajte kontaktovať, radi vám pomôžeme.

 

Návod na montáž stenového sejfu

 

Stenový sejf Wallmatic EL
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

3 položiek

na stránku
 1. Rottner Wallmatic 1 stenový elektronický sejf antracit
  Rating:
  100%
  • Bezpečnostná trieda Bez bezpečnostnej triedy
  • Vonkajší rozmer (mm) - V Š H  280 x 380 x 190
  • Typ zámku Elektronický zámok
  • Váha 8.5
  125,27 €
  Vrátane DPH a dopravné náklady nie sú zahrnuté v cene
  10-14 týždňov dodacia lehota
  Vypredané
 2. Rottner Wallmatic 2 stenový elektronický sejf antracit
  Rating:
  0%
  • Bezpečnostná trieda Bez bezpečnostnej triedy
  • Vonkajší rozmer (mm) - V Š H  280 x 380 x 260
  • Typ zámku Elektronický zámok
  • Váha 9
  135,56 €
  Vrátane DPH a dopravné náklady nie sú zahrnuté v cene
  Skladom s dodacou lehotou 2 až 7 pracovných dní
 3. Rottner WN26 stenový sejf béžový
  Rating:
  98%
  • Bezpečnostná trieda Bez bezpečnostnej triedy
  • Ohňovzdornosť Nie
  • Vonkajší rozmer (mm) - V Š H  270 x 370 x 265
  • Typ zámku Trezorový zámok na kľúč
  • Váha 11.5
  171,43 €
  Vrátane DPH a dopravné náklady nie sú zahrnuté v cene
  Skladom s dodacou lehotou 2 až 7 pracovných dní
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

3 položiek

na stránku

Stenové sejfy majú viaceré výhody, ktoré ich robia atraktívnou voľbou pre uschovanie dôležitých vecí. Ich hlavné výhody zahŕňajú úsporu miesta, diskrétnosť, bezpečnosť, praktickosť a estetický vzhľad. Stenové sejfy sa umiestňujú priamo do steny, čím nezaberajú cenný priestor v miestnosti a zostávajú diskrétne skryté. Ich umiestnenie je praktické a prispôsobiteľné, a zároveň sa dokážu skvele zladiť s vzhľadom interiéru. Voľba stenového trezoru poskytuje bezpečnosť, funkcionalitu a estetiku v jednom.

Ak máte záujem o uskladnenie cennejších predmetov, odporúčame vám siahnuť po stenových trezoroch.

Ako už z názvu vyplýva, stenový sejf je možné umiestniť priamo do steny. Tento typ sejfu je navrhnutý tak, aby sa stal súčasťou stavebného prvku a bol zabudovaný do muriva. Vďaka tomu je možné umiestniť ho prakticky kdekoľvek v miestnosti, či už ide o interiér domu, bytu, kancelárie alebo inej budovy. Sejf do steny je diskrétny a nezaberá žiadny cenný priestor v miestnosti, čím poskytuje ideálne riešenie pre bezpečné uschovanie cenností a dôležitých vecí.

Na stenových sejfoch sa bežne používajú rôzne druhy zámkov, ktoré zabezpečujú bezpečné uzamknutie a ochranu uložených cenností. Medzi najpoužívanejšie typy zámkov na nábytkových trezoroch patria:

Pri výbere a umiestnení stenového sejfu je potrebné zvážiť niekoľko faktorov. Dôležité je zvážiť veľkosť a vnútorný priestor sejfu, aby bolo dostatočne miesta pre uloženie dôležitých vecí, dokumentov a cenností. Rovnako treba brať do úvahy aj usporiadanie miestnosti a optimálne umiestnenie sejfu do muriva, aby bol ľahko dostupný pre oprávnené osoby a zároveň chránený pred neoprávneným prístupom.