Ako objednať tovar u Rottner Security

Ako obejdnať tovar Rottner Security

Vyberte si produkt, ktorý potrebujete alebo sa s nami poraďte

V pohodlí domova si prezrite všetok náš sortiment, ktorý ponúkame a vyberte si správne produkty pre vás. Či už ide o kvalitné trezory alebo sejfy, skrine na zbrane, praktickú poštovú schránku alebo pokladničku.

Pokiaľ potrebujete poradiť, sme tu vždy pre vás. Naši odborne zaškolení pracovníci vám rádi poradia, či už telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom online chatu. Neváhajte nás kontaktovat.

Vyberte si spôsob dopravy

Ak už máte vybraný správny produkt pre vás, môžete si zvoliť vyhovujúcu dopravu. V Rottner Security ponúkame niekoľko možnsotí dopravy, v závislosti na konkrétnom produkte a jeho hmotnosti.

Pro dopravu produktov využíváme služby prepravných spoločností GLS, DPD, Schenker a Gebrüder Weiss.

Pre konkrétne informácie ohľadom dopravy, prosíme, navštivte stránku Doprava.

Samotná cena dopravy sa vám taktiež zobrazí po vložení produktu do nákupního košíka.

Bezpečná platba

U nás môžete platit pohodlne, jednoducho a rýchlo, a to prostredníctvom platobnej karty. Je to intuitivne a predovšetkým bezpečné.

MastercardVisaPayPal

Vaše dáta a platba kartou sú maximálne bezpečné.

Spoľahlivé vrátenie a výmena tovaru

Po obdržaní vašej objednávky vás budeme kontaktovať v čo najkratšom čase. V prípade, že ste si objednali nesprávny kus, prípadne vám nevyhovuje prevedenie cez internet objednaného tovaru, môžete tovar vrátiť. Pre viac info navštívte stránku vrátenie tovaru.

Rychle doručenie

Veľkou výhodou Rottner Security je rychlé a spoľahlivé doručenie tovaru. Po prijatí objednávky urobíme všetko pre to, aby sme tovar vyexpedovali v čo najkratšej možnej dobe.

Štandardná doba doručenia se pohybuje v rozmedzí 3 až 5 pracovných dní, u objemnejších a ťažších zásielok to může byť v rozmedzí od 5 do 7 pracovných dní.

Po obdržaní objednávky, prosíme, skontrolujte všetky jej súčasti.

Doklad

Faktúra k vaše objednávke vám príde v  elektronickej podobe, tak aj poštou.

Užite si vašu objednávku