O nás

Rottner Security Slovensko


Spoločnosť Rottner Security Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Rottner Tresor GmbH. Rodinný podnik, ktorý je už takmer 50 rokov poprednou firmou na európskom trhu s bezpečnostnou technikou.

V našej aktuálnej ponuke nájdete nábytkové, hotelové alebo office sejfy a stenové sejfy, ohňovzdorné sejfy, nábytkové trezory, trezorové skrine, stenové trezory, ohňovzdorné trezory pre dátové nosiče, skrine a trezory na krátke a dlhé zbrane, archivačné kartotéky a archivačné skrine, poštové schránky, pokladničky, skrinky, sejfy a trezory na kľúče, trezory s vhadzovacím mechanizmom, testery a čítačky bankoviek, rôzne druhy mincovníkov a ďalšie produkty.

Našim zákazníkom ponúkame možnosť nákupu z pohodlia domova, a to prostredníctvom nášho e-shopu alebo v kamennej predajni na adrese Hrachová 16A v Bratislave.

„Spoločnosť Rottner Security Slovensko ponúka na Slovensku ako jediný špecialista na trezory najväčší počet výrobkov skladom. Trezory, sejfy, poštové schránky, skrine na zbrane alebo skrine na kľúče, to všetko máme priamo na sklade, nemusíte tak čakať na výrobu výrobku.“

 

 

Trezory Rottner


Trezory Rottner sú certifikované podľa aktuálnej normy EN 1143-1. Naše trezory spĺňajú požiadavky uvedenej normy a sú zaradené do jednotlivých bezpečnostných tried S1 až V. Nábytkové trezory a trezorové skrine ponúkame v bezpečnostných triedach S2, 0 a I.

  • Trieda S2: Modelová séria Power Safe
  • Trieda 0: Modelová séria Samoa
  • Trieda I: Modelová séria Toscana a Monaco

Okrem klasických nábytkových trezorov máme v ponuke aj ohňovzdorné trezory na ochranu papierových dokumentov a to modelové rady FireProfi Premium (I. b.t.), Papernom Premium (0. b.t.), Superpaper Premium (I. b.t.), Megapaper Premium (I. b.t.) Gigapaper Premium (II. b.t.), Atlas Fire (I. b.t.), Fire Hero (I. b.t.), Fire Safe (S2. b. t.), Galaxy (II.b.t.), Imperial (III. b.t.), Diamant Fire (II. b.t.), Diamant Super Fire (III. b.t.) Projekt Fire (IV. b.t.), Resort Fire (V. b.t.) ako aj ohňovzdorné trezory na ochranu dátových nosičov, a to modely SuperData a Gigadata.

Nábytkové trezory musia byť ukotvené o stenu alebo podlahu oceľovými kotvami. Odporúčame použiť aj príslušné chemické kotvy. Podľa normy EN 1143-1 sa trezory zaraďujú do bezpečnostných tried, a to podľa odolnosti proti vlámaniu. Hodnota (suma), ktorá môže byť v trezore uložená nie je určená fixne, ale záleží na ďalších faktoroch (použitie alarmu, mreží na oknách , bezpečnostných dverách, kamier).

Preto je vhodné konzultovať pri kúpe tovaru tieto otázky s príslušnou poisťovňou!

V prípade trezorov naša ponuka obsahuje aj širokú modelovú radu stenových trezorov v I. bezpečnostnej triede, a to modelové rady Delta a Stone. V ponuke vhadzovacích trezorov dávame do pozornosti modely ASD 19, ASD 32 a modelovú radu D1. Trezory sú vybavené certifikovaným zámkom. Buď klasickým trezorovým zámkom na kľúč, mechanickým kombinačným zámkom, elektronickým zámkom alebo rôznou kombináciou uvedených zámkov. Súčasťou našej ponuky sú aj kancelárske skrine s rôznym stupňom odolnosti konštrukcie a ohňovzdornosti, ako napríklad modelové rady Office Premium, SB Premium, DS Premium a Office Fire Premium.

Sejfy Rottner


V ponuke spoločnosti Rottner Security nájdete aj sejfy. Sejfy, na rozdiel od trezorov nie sú povinne certifikované. Rovnako ako v prípade trezorov, aj sejfy sú vybavené trezorovým alebo elektronickým zámkom. Sejfy môžu mať jednoplášťový alebo dvojplášťový korpus a v závislosti od typu sejfu sa mení aj vhodné upevnenie. Pri nábytkových sejfoch je sejf vhodné ukotviť do podlahy alebo steny vhodným kotviacim materiálom. Ponuka nábytkových sejfov zahŕňa modelové série ako Dagobert, Saturn, Speedy, Atlantis, Design Junior, Homestar, a ďalšie.

Stenové sejfy je nutné zamurovať do steny. Doporučujeme hrúbku betónovej obmurovky z každej strany min. 10 cm a viac pre zaistenie dostatočnej bezpečnosti. Stenové sejfy je možné umiestniť aj do automobilov alebo karavanov. V ponuke stenovych sejfov sa nachádzajú modely Dolomit, WallMatic alebo WNO. Špeciálnu ponuku predstavujú sejfy s vhadzovacím mechanizmom, ktoré u nás nesú označenie Cashmatic-1 a Cashmatic-2.

V našej ponuke nájdete aj ohňovzdorné sejfy, ktoré slúžia na ochranu papierových dokumentov pred požiarom. Skupinu ohňovzdorných sejfov dopĺňajú dva modely ohňovzdorných boxov. Do skupiny ohňovzdorných sejfov a boxom patria modelové série Sydney a Sentry. Do skupiny ohňovzdorných boxov patria modely Sentry 500, Sentry 1200, HD 2100 a ďalšie.

Trezory a skrine na zbrane Rottner


Žiadaným sortimentom u našich partnerov sú skrine a trezory na zbrane. Ponúkame ich v mnohých modifikáciách, čo do počtu zbraní, použitých zámkov a cenou. Skrine na zbrane majú jednoplášťový a dvojplášťový korpus v závislosti na konkrétnych požiadavkach na bezpečnosť. Každá skriňa má vnútornú schránku na úschovu munície a držiaky na čistiace potreby. Niektoré modely majú aj ďalšie poličky na uloženie potrebných vecí ako opasok, olej, rukavice a ďalšie.

Najpredávanejšími modelmi v nižšej cenovej kategórii sú modely GUN 1, GUN 5, GUN 5EL, Yukon, Montana, Select a Guntronic. Vo vyššej cenovej kategórii ponúkame už trezory pre dlhé zbrane, a to modelovú radu Dakota (0. b.t.). Na uloženie krátkych zbraní odporúčame hlavne modely v bezpečnostnej triede S1 (Power Safe) ako aj modely vyšších bezpečnostných tried.

Poštové schránky Rottner


Naša spoločnosť ponúka široký výber poštových schránok z nerezu, pozinkovaného plechu alebo plastu. Bohatá ponuka zahŕňa rôzne modely poštových schránok čo do materiálu, tvaru, farby a veľkosti. Modely sa medzi sebou líšia aj umiestnením vhozového otvoru pre poštu. Súčasťou našej ponuky sú aj modely lekárničiek. Všetky modely poštových schránok sa dodávajú s materiálom na upevnenie.

Skrinky, sejfy a trezory na kľúče


V súčasnosti máme v ponuke niekoľko modelových sérii, ktoré sa navzájom odlišujú.

Séria TS zahŕňa najpredávanejšie modely ako TS-20, 45, 48 a 93.

Séria SK ponúka modely SK-10 až SK-45, ktoré umožňujú prispôsobiť priestor v skrinke veľkosti kľúčov, pretože nemajú fixne umiestnené háčiky na kľúče.

Séria S zahŕňa skrinky pre väčší počet kľúčov, ako modely S50 až S300. Túto sériu ponúkame aj s elektronickým zámkom pre modely S50 EL až S300 EL. Populárne sú aj modely Keytronic 20, Keytronic 48 a Keytronic 100. Sú to skrinky s pevnejšou konštrukciou a s elektronickým zámkom s núdzovým mechanickým otváraním, ktorý sa jednoducho obsluhuje. Modely skriniek na kľúče z týchto sérií dodávame spolu s visačkami na kľúče.

Séria NS zahŕňa skrinky pre uloženie núdzového kľúča. Ponúkame model skrinky v klasickom prevedení s označením NS 1 ale aj model núdzovej skrinky NSK 1 s kladivkom.

Série ST Premium, STD Premium a STS Premium zahŕňajú sejfy a trezory na kľúče.


Pokladničky a eurosortiment Rottner


Ponuka pokladničiek zahŕňa univerzálne pokladničky na mince a bankovky z modelovej rady Traun a Home Star. V ponuke nájdete aj europokladničky na uschovanie euromincí a eurobankoviek, a to modelové rady Wien, Brussel a London