GunBoxy

GunBoxy sú praktické, bezpečné a jednoduché na prenos. Spomenuté vlastnosti z nich robia ideálne miesto, kam uložiť zbraň a muníciu. Uložte si svoju krátku zbraň bez obáv o jej odcudzenie.

Oceľový box disponuje jednoduchou pozinkovanou rukoväťou. Rukoväť nenarúša celkový dizajn GunBoxu, nakoľko po jeho položení na stále miesto je možné rukoväť sklopiť. V závislosti od modelu disponujú jednotlivé GunBoxy rozličnými zámkami. Niektoré modely je možné uzamknúť pomocou dodatočnej visiacej zámky.

Vo vnútri každého gunboxu sa nachádza mäkké polstrované vnútro, aby bola uložená zbraň chránená pred nárazmi a poškodením. V prípade niektorých modelov sa vo vnútri nachádza menšia, samostatne uzamykateľná kazeta, kde môžete uložiť muníciu.

GunBoxy sa výborne hodia ako doplnok do niektorej zo skríň alebo trezorov na zbrane. Vhodne rozdelia vnútorný priestor a zároveň môžu slúžiť ako samostatné miesto na odloženie krátkej zbrane alebo munície. V prípade potreby ich môžete okamžite preniesť na iné miesto, zobrať so sebou na strelnicu alebo podobne.

Upozorňujeme, že zbrane vždy uložte nenabité a zaistené.

GunBox
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

3 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

3 položiek

na stránku