Box na noviny

Prinášame vhodnú alternatívu, ako prijímať noviny a dennú tlač. Doplňte svoju poštovú schránku o box na noviny a dennú tlač. Poštár tak bude presne vedieť, kam umiestniť noviny, letáky, katalógy alebo brožúry. Vyhnete sa tak preplnenej poštovej schránke a zároveň sa doručené noviny nezničia.

Boxy na noviny sú vyrobené z kvalitných materiálov a výborne odolávajú poveternostným podmienkam a korózii. Môžete ich tak umiestniť prakticky kdekoľvek, nielen k poštovej schránke ale všade tam, kde budú spoľahlivo plniť svoju úlohu. Boxy ponúkame v rozličných farbách a prevedeniach.

Bočná strana boxu má pripravené otvory na upevnenie a spolu s boxom dostanete v balení aj materiál na upevnenie. Výrazne sa tak zjednoduší inštalácia boxu. Urobte rázny koniec mokrým, odfúknutým alebo strateným novinám pomocou praktického boxu.

Boxy na dennú tlač a noviny majú tvar prispôsobený pre dennú tlač a sú vyrobené z pozinkovaného plechu. Súčasťou balenia sú aj praktické samolepky pre správne označenie boxu. Boxy na dennú tlač značky Rottner sa hodia ku všetkým poštových schránkam, ktoré nie sú vybavené takýmto boxom.

Box na noviny Pescara
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

5 položiek

na stránku
 1. Rottner Pescara box na noviny strieborný
  Rating:
  0%
  22,00 €
 2. Rottner Pescara box na noviny biely
  Rating:
  0%
  22,00 €
 3. Rottner Pescara box na noviny antracit
  Rating:
  0%
  22,00 €
 4. Rottner Pescara box na noviny zelený
  Rating:
  0%
  22,00 €
 5. Rottner Sizilia box na noviny nerez
  Rating:
  0%
  28,00 €
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

5 položiek

na stránku